-8%NEWSLETTER  300złDARMOWA DOSTAWA GRATISY Próbki do każdego zamówienia 794 237 139

Salco au Naturel

Piękno tkwi w naturze. Markę Salco Au Naturel stworzono z myślą o połączeniu tradycyjnych i nowoczesnych receptur kosmetyczno-leczniczych. Efektem starań zespołu ekspertów i pasjonatów są najwyższej jakości kosmetyki inspirowane naturą. W dziedzinie wellness, odbudowy biologicznej i codziennej pielęgnacji ciała, stanowią one odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

Na przekór największym koncernom farmaceutycznym i kosmetycznym, misją Salco Au Naturel jest powrót do natury. Naturalny profil marki wyznacza użycie leczniczego surowca. Bocheńska sól i solanka jodowo-bromowa od początków istnienia niezmiennie pozostają filarem kosmetyków Salco Au Naturel.

Naszą jakość budujemy przede wszystkim bogactwem wyselekcjonowanych składników i unikalnymi kompozycjami zapachowymi. Z dumą prezentujemy Państwu starannie dopracowane receptury kosmetyków, bezbłędnie harmonizujące z estetyką i zmysłowością.

W produkty Salco Au Naturel zaopatrują się renomowane salony kosmetyczne, hotele i ośrodki SPA z całej Polski. Chcemy podkreślić, że jesteśmy marką selektywną, daleką od trendu masowej produkcji. O naszej unikalności w branży kosmetycznej stanowi pasja, innowacyjne technologie i wykorzystanie potencjału soli leczniczej.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek malejący